Czy mogę być w ciąży pomimo negatywnego testu?

Witam, mam takie pytanie do Państwa.

A mianowicie... do ryzykownej sytuacji doszło 12 października 2010. Z moich obliczeń wynika, iż były to moje dni płodne (ostatni okres miałam 29 września który trwał 5 dni a cykle mam 28 dniowe), "kochaliśmy" się o ile można to tak nazwać wtedy z chłopakiem bez zabezpieczenia.

Na początku były pieszczoty zaś później chłopak "wszedł" we mnie kilkanaście razy (umyślnie tak napisałam, gdyż z biologicznego punktu widzenia jestem dziewicą, więc nie ma tu mowy o jakiejś głębokiej penetracji) a później "wyszedł" i po jakiś 30s miał wytrysk lecz nie w okolicach moich narządów płciowych.

Bardzo się stresowałam, że mogę zajść w ciążę i myślałam też że przez to mogę nie dostać okresu, ale dostałam 27 października czyli 29 dnia cyklu. Ale przed tą miesiączką miałam takie objawy jak nigdy tzn. zaczęły pobolewać mnie lekko piersi i stały się nabrzmiałe a poza tym w tym okresie czasu zaczęła pobolewać mnie także prawa łopatka i prawa pacha (nie wiem czy to ma jakiś związek z tym). Po okresie te bóle ustały. Okres trwał 5 dni, ale chyba nie był taki sam jak zwykle jeśli chodzi o jego obfitość, gdyż 1 dzień miałam taki jak zawsze... 2 ciut mniej obfity, 3 już bardziej, 4 zaś tak jak w 2 dzień i w 5 to już wystarczyłaby jedna podpaska. Martwi mnie jedynie ten drugi dzień gdyż zawsze 2 i 3 dzień był najobfitszy, ale może to też ma związek ze stresem jaki przeżywałam (miałam lekkie problemy z oddychaniem przez kilka dni, dziwny ucisk w klatce piersiowej przy wdechu, zimny pot).

Jedyny test jaki zrobiłam to 6 listopada czyli 3 tyg. i 4 dni od domniemanego zapłodnienia. Był to test płytkowy na mocz i wyszedł negatywny. Ale od ponad tygodnia boli mnie strasznie głowa w okolicach czoła i skroni, też przy maksymalnym spojrzeniu w prawo bądź w lewo czyli czasami przy poruszaniu gałkami ocznymi. Jestem ostatnio bardziej zmęczona, szybciej się męczę np. po wysiłku fizycznym, mam napady gorąca, po czym za chwilę jest mi znowu zimno, jakiś zimny pot i lekkie zawroty głowy które się nasilają przy bólu głowy, też wtedy kiedy stoję w jednym miejscu przez dłuższy czas np. w kościele (nigdy jednak nie doszło do omdlenia ani mroczek przed oczami). Od czasu do czasu też pobolewa mnie lekko brzuch w okolicach pępka, może ciut niżej, ale nie jest to bardzo bolesne, wręcz mało zauważalne.

Jeszcze jedna dolegliwość o której chciałam powiedzieć to brak apetytu od pewnego czasu. Moje pytanie więc brzmi, czy pomimo tego negatywnego testu i występujących objawów jakie wyżej opisałam mogę być w ciąży? Jakie jest prawdopodobieństwo? Czy to może jakaś migrena albo zapalenie opon mózgowych, bo ostatnio też często myłam głowę, suszyłam i niedługo po tym wychodziłam gdzieś, a wiatr robi swoje... po czym też czułam tak jakby mi głowę rozsadzało, ale to był inny ból niż ten w okolicach czoła i skroni.

Proszę o jak najszybszą odpowiedź. Będę bardzo wdzięczna.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witaj.

Z pewnością nie jesteś w ciąży o czym świadczy negatywny wynik testu ciążowego i obecność miesiączki. Twoje dolegliwości wynikają  z sytuacji stresowej w jakiej się znalazłaś. Polecam udanie się do lekarza ginekologa na rozmowę o możliwych formach antykoncepcji.
Pozdrawiam serdecznie!