Czy mogę korzystać z solarium i sauny, gdy mam padaczkę?

Witam, mam pytanie - czy przy padaczce, którą dostałam niedawno (19 października) i otrzymałam na to leki D*** w szaszetkach, 500 mg 2 razy dziennie, mogę korzystać z wizyt u stomatologa ze znieczuleniem, solarium i sauny?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadania pytania.

Twoje pytanie dotyczy leków i niestety, zgodnie z regulaminem naszego serwisu, nie możemy na nie odpowiedzieć.
Każde leczenie wymaga indywidualnego podejścia. Skonsultuj więc wszystkie swoje wątpliwości z lekarzem prowadzącym, który mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia i kompetentnie odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.
Z wyrazami szacunku,

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl