Czy mogę spodziewać się ciąży, gdy odstawiłam tabletki?

dobrywieczór mam pytanie nie bore juz tabletek antykoncepcyjych jakis tydzien krwawienie sie skonczyło i kochałam sie z narzeczonym bez zabezpieczenia pod koniec krwawienia i 22.10.2014 czy moge spodziewac sie ciaży planujemy dzidzie wiec nie bede ukrywac że boje sie powikłan po tabletkach równiez prosze o pomoc

Witam. Zajście w ciąże w tej sytaucji jest jak najbarzdiej możliwe. Jeżeli zakończyła Pani przyjmowanie antykoncepcji nie będzie ona miała negatywego wpływu na ewentualną ciążę.