Czy mogę starać się o odszkodowanie za operację i pobyt w szpitalu?

DZIEŃ DOBRY 3 tygodnie temu miałam usunięcie endometriozy z powłok brzusznych.Hist.pat oraz przepukline pepkową. Przebywałam w szpitalu 5 dni .Wzwiązku z tym mam pytanie czy mogę się starac o odszkodowanie od pzu na operacje i pobyt w szpitalu ..

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli jest Pani ubezpieczona w PZU na wypadek pobytu w szpitalu to jak najbardziej może Pani złożyć wniosek o wypłatę polisy.