Czy mogę w ten sposób zajść w ciążę ?

Wraz z moim partnerem, gdy nie mamy zabezpieczenia zabawiamy się w łóżku. Zdejmujemy wszystkie ubrania. Gdy ja zostaję tylko w majtkach, a on spuszcza się w miejscu mojej 'dziurki', czy sperma może przejść przez majtki i mnie zapłodnić ? Także, gdy nie mam majtek spuszcza się trochę wyżej niż moja 'dziurka' czy w ten sposób też mogę zajść w ciążę ?
Z góry dziękuję :)

Lek. Łukasz Kowalski

Witam Panią!

Aby doszło do zapłodnienia nasienie musi znaleźć się w obrębie narządu rodnego, do czego zazwyczaj potrzebna jest penatracja, dlatego na podstawie Pani opisu można wykluczyć możliwość zajścia w ciążę.

Tutaj znajdzie pani artykuł o antykoncepcji.

Serdecznie pozdrawiam!