Czy mogę włączyć do diety płatki zbożowe i jogurty owocowe?

Witam! Mam 16 lat, ważę 53kg mam 157 wzrostu, biegam 3 razy w tyg., robię brzuszki itd. Mam pytanie czy mogę w swoją dietę włączyć codziennie jogurt Activia oraz czasem płatki nestle Frutina? Chcę zrezygnować całkowicie ze słodyczy, czy jogurt też się do nich zalicza i mi nie zaszkodzi? Jestem świadoma, że te produkty mają cukier, ale chyba jogurty i płatki nie są tak tuczące?
16 LAT ponad rok temu

Witam,

Jogurty owocowe mogą zastąpić tradycyjne słodycze.
Na pewno są zdrowsze.
Płatki, zwłaszcza ze słodkimi dodatkami są dosyć kaloryczne.
Na pewno zdrowsze będą zwykłe płatki owsiane bez dodatku cukru, czy płatki pełnoziarniste.
Pozdrawiam