Czy mogę współżyć bezpiecznie po 3. tabletce?

witam mialam 3 dni plamienie i w ten 3 dzien wzielam tabletke antynkoncepcyja bo niewiem czy to miesiaczka byla i po pierwszej tabletce zatrzymalo mi sie plamienie i chcialam sie zapytac czy moge je nadal brac dzisiaj wzielam trzecia i czy moge wspolzyc normalnie po 3 tabletce

Jesli jest to pierwsze w zyciu opakowanie tabletek dla większej pewności powinno sie odczekać do minimum 7 tabletki. Jesli kolejne, przyjete bez "zapomnień" to nie widzę problemu