Czy mogę zajść w ciążę? Potrzebuję szybkiej pomocy :(

Witam.
Mam 15 lat ( niedługo 16 ). Jestem już z chłopakiem dłuższy czas i chcieliśmy posunąć się dalej. Postanowiliśmy pobaraszkować w łóżku. Pobaraszkować w sensie całować się, ja mu ,,zwaliłam konia " ( nie wiedziałam jak to grzeczniej napisać ) a on mi wsadzał palce do pochwy. Przygotował sobie na samym początku bliziutko chusteczkę na wytrysk. Zaczęłam się bawić jego penisem, aż po chwili doszło do wytrysku.

Gdy już czuł, że dochodzi skierował penisa w stronę chusteczki i się spuścił na nią. Po wytrysku wytarł penisa chusteczką w razie żeby tam nie było spermy. Odłożył chusteczkę na bok i po jakiejś chwili (3-5 min ) zaczęliśmy dalej (ja mu bawiłam się penisem, a on mi wsadził palce w pochwę). Pod koniec mój chłopak spanikował, że mógł mieć odrobinę spermy na palcu, gdy przenosił chusteczkę z łóżka na biurko. (To nie jest nic pewnego, bo szczerze to nikt z nas nie pamięta czy dotknął spermy na tej chusteczce czy nie, którymi palcami to robił itp.). Lecz twierdzi z jednej strony, że gdyby dotknął spermy, to by wytarł ręce, gdyż podobno jakoś go sperma na rękach obrzydza (ale nic nie wiadomo jak było tym razem), jeżeli miał styczność to dosłownie czubeczkiem palca.
Panikę mamy razem przez cały dzień (co można widzieć jeżeli siedzi się o 02:00 pisząc to a normalnie chodzę spać o 22:00 ). Po tym od razu poszłam do toalety i leciutko obmyłam wodą, ale tylko z zewnątrz. Wieczorem poszłam wziąć prysznic. Umyłam z zewnątrz ją mydłem i próbowałam tak jakby spróbować ją wypłukać poprzez takie jakby wchlapywanie wody do środka.
To nasze baraszkowanie miało miejsce dosłownie dzień, w którym skończył mi się okres (czwartek ), 5-6 dzień. Okres zaczął się w sobotę z samego rana (09:00), a zakończył się w jakoś w czwartek (jakoś, ponieważ w środek miałam krwawienie, a w czwartek już nie). Okres mam różnie, raz potrafi mieć 25 dni, a raz 28.
Proszę o szybką odpowiedź, bo ja i mój partner nie wiem czy wytrzymamy do następnej miesiączki w codziennym stresie. Z góry dziękuję

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.
Możecie być spokojni. Nie ma praktycznie możliwości, by doszło do ciąży. Do zbliżenia (jeśli można to tak w ogóle nazwać) doszło najprawdopodobniej w okresie niepłodnym. Dodatkowo nie sądzę, by nasienie w jakikolwiek sposób mogło dostać się do dróg rodnych. Wiele młodych osób przeżywa podobne rozterki po uprawianiu pettingu. Zwykle są one bezpodstawne. Żeby doszło do zapłodnienia, prawie bezwzględnie konieczny jest pełny stosunek dopochwowy! Bardzo rzadkie są przypadki zapłodnienia poprzez przeniesienie spermy na palcach. Spokojnie czekaj więc na miesiączkę. Jeśli nie pojawi się ona w spodziewanym terminie, to zapewne z powodu strachu przed ciążą.
Pozdrawiam serdecznie!