Czy mogła zajść w ciążę przez dotyk?

Cześć.

Tydzień temu kochałem się z dziewczyną z zabezpieczeniem, doszedłem raz i gdy ściągałem kondom otarłem palcem czubek członka ze spermy. Za chwilę założyłem 2 kondoma tą samą ręką co otarłem członka... czy od tego otarcia może moja dziewczyna zajść w ciążę?
2 godziny po stosunku moją partnerkę bolał brzuch pod pępkiem. I jeszcze nie zrobiliśmy testu.

Witam serdecznie!

Na wykonanie testu jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie.
Z opisanej przez Ciebie sytuacji nie wydaje się, żeby była potrzeba jego wykonywania. Szansę na ciążę są prawie zerowe.

Ból brzucha był spowodowany innym problemem, trudno mi powiedzieć jakim konkretnie. Było zdecydowanie za wcześnie, by wiązać go z ewentualnym zapłodnieniem.
Pozdrawiam.