Czy mogła zajść w ciążę przez petting?

Witam,

mam mały problem, byłem u swojej dziewczyny na noc, uprawialiśmy petting, ja byłem w bokserkach, a ona w majtkach i w spodniach od piżamy, ocieraliśmy się o siebie, czy mogła zajść w ciążę przez płyn, który wydobywa się przed wytryskiem?
Dodam, że dotykałem ją ręką po pochwie (przez piżamę), trochę miała mokrą piżamę i majtki, ale to mogło być od jej płynu.
Proszę o szybką odpowiedź
Dziękuję

ponad rok temu

Witam serdecznie,

Aby doszło do zapłodnienia, sperma musi się dostać do dróg rodnych kobiety. Z tego co Pan pisze nie doszło do tego. Preejakulat może zawierać nieznaczne ilości plemników, o znacznie upośledzonej ruchliwości, co znacznie obniża ich zdolność do zapłodnienia. Wówczas istnieje ryzyko ciąży, ale jest ono bardzo małe.

Pozdrawiam