Czy mogła zajść w ciążę przez petting ?? Proszę o pilną odpowiedź

Dwa tygodnie temu z dziewczyną uprawialiśmy petting. Oboje byliśmy nadzy i pocierałem swoim członkiem o jej pupę i tak schodził w dół, nie pamiętam dokładnie ale chyba dotykałem swojego członka, a potem wsadzałem palce do jej pochwę. U mnie nie doszło do wytrysku. Od tamtego czasu bardzo często źle się czuje, boli ją brzuch i głowa a wczoraj miała pierwszy raz mdłości. Czy jest w ciąży??

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Podczas takiego pettingu mogło dojść do kontaktu środowiska pochwy z płynem przedejakulacyjnym.
Nie można wykluczyć możliwości zapłodnienia w tej sytuacji, chociaż szanse są małe.

Dolegliwości, które opisujesz są niespecyficzne i nie muszą oznaczać ciąży.
Jeśli Twoja dziewczyna miała normalne krwawienie miesięczne to nie masz powodów do obaw.
W przypadku gdy krwawienie opóźnia się, proponuję wykonać test ciążowy.

Redakcja abcZdrowie.pl