Czy mogłam zajść w ciążę 3 dni przed miesiączką?

Mam pytanie dotyczące stosunku 3 dni przed menstruacją. Mianowicie uprawiałam sex 3 dni przed okresem z prezerwatywą, ale wcześniej partner na głębokość ok. 5 cm pieścił mnie bez dochodzenia. Lecz poprzednie gry wstępne skończyły się, jego dojściem i stosunek z prezerwatywą był jakieś pół godziny później. Możliwe jest, że kilka plemników się jakoś przedostało do macicy? 3 dni później dostałam okres taki jak dotychczas - 4-5 dni i pierwszy dzień ból ustąpił dopiero po 3 tabletkach (No-spa) i nie stresowałam się z tym, że przez tydzień nie mogłam jeść, miałam zawroty głowy, biegunkę - ale w 100% objawy pasowały do zatrucia pokarmowego i nie wiem co mam myśleć, bo zawsze jakieś wątpliwości się pojawiają. Okres mam regularny co 27-28 dni, w kalendarzu z dniami płodnymi i niepłodnymi jest napisane, że przy takim cyklu ok. tydzień przed występują dni niepłodne, no ale nie jestem specjalistką, więc dlatego piszę do Państwa dowiedzieć się czegoś na ten temat.

Teraz jestem 10 dni przed menstruacją i nie wiem, czy to jajnik, ale po prawej stronie coś mnie kłuje. Jest to nie silny ból i z tego co pamiętam wcześniej też taki miałam, ale taką już mam mentalność, że stresuję się każdymi objawami i proszę o odpowiedź i jakieś porady. Dziękuję i pozdrawiam! :)

Witam serdecznie!

Przy podanej długości cykli dni płodne przypadają na 7-17 dzień cyklu. Oznacza to, że w dniu zbliżenia miała Pani dni niepłodne, a tym samym ryzyko ciąży jest znikome. Proszę pamiętać, iż stosunek przerywany nie jest bezpieczny, gdyż zawsze istnieje ryzyko przedostania się do jajowodu kilku plemników zdolnych do zapłodnienia. Jak wspomniałam wcześniej, tym razem nie ma to jednak większego znaczenia, gdyż były to Pani dni niepłodne. Opisywane objawy mogą być objawem infekcji lub niestrawności. Mogą mieć również podłoże psychiczne. Jeżeli chce się Pani całkowicie upewnić, może Pani wykonać test ciążowy. Wynik powinien być już pewny.

Pozdrawiam!