Czy mogłam zajść w ciążę przy nieregularnych cyklach?

Mam pytanie ..Mój okres jest nieregularny.Wygląda on tak we wrześniu dostałam miesiączkę 8 i trwała ona do 13 września przerwa między następnym okresem to 33 dni w październiku dostałam 10 i trwała do 15 przerwa do następnej miesiączki to 29 dni w listopadzie dostałam okres 7 i trwała do 11 listopada.. w w przedostatni dzień miesiączki mój chłopak skończył we mnie i w ostatni dzień miesiączki też skończył we mnie.Czy jest możliwość,że mogę być w ciąży ? Proszę o jak najszybszą odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Stosunki bez zabezpieczenia niosą za sobą zwiększone ryzyko niechcianej ciąży. W celu weryfikacji ciąży należy wykonać test po 14 dniach od ostatniego stosunku. W razie wątpliwości warto udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.