Czy mogłem uszkodzić napletek podczas stosunku?

Witam serdecznie, otóż mam taki problem, po stosunku uszkodziłem sobie napletek. Za każdym razem, po stosunku boli mnie to i jest lekko uszkodzony. Gdy przez dłuższy czas nie uprawiam seksu to się goi, ale jak dojdzie do stosunku to znowu powraca. Teraz mam (szramę, bliznę, ranę, zgrubienie) nie wiem jak to opisać. Po prostu nie chce mi zejść skóra z grzyba, bo jest za mały otwór a kiedyś ściągałem bez problemu. Mam 26 lat i bardzo mi to przeszkadza.

Witam!
Problem ze zsunięciem napletka może sugerować powstawanie stulejki, która w swej wtórnej postaci może być powodowana m.in. niewłaściwą higieną prącia. Natomiast regularnie pojawiające się otarcia naskórka oraz przewlekające się zranienia mogą być powodowane grzybicą.
Zalecam kontakt ze specjalistą urologiem. Być może potrzebna będzie również konsultacja dermatologiczna.

Pozdrawiam!