Czy mogło dojść do zapłodnienia mimo braku penetracji?

Zacznę od tego, że uprawialiśmy z partnerką seks oralny. Nie miałem wytrysku, lecz po wszystkim dziewczyna położyła się na mnie, ale nie wsunąłem penisa do pochwy. Było to pięć dni temu. Partnerka 2 dni temu zaczęła odczuwać nudności. Miesiączkę będzie miała jakoś na początku miesiąca. Robiliśmy test ciążowy, który wyszedł negatywnie. Czy to oznacza, że dziewczyna nie jest w ciąży? Dodam, że dziewczyna jest dziewicą.

Witam serdecznie!
W opisanym przez Pana cyklu partnerki, wynika iż do zbliżenia doszło w trakcie dni niepłodnych, dlatego ryzyko ciąży jest znikome. Ryzyko to jest dodatkowo obniżone ze względu na fakt, iż nie doszło do wytrysku oraz nie doszło do wprowadzenia nasienia (czy choćby preejakulatu) do pochwy.
Test ciążowy należy wykonywać co najmniej 14 dni od zbliżenia. Państwo wykonali go za wcześnie, dlatego wynik nie może zostać uznany za wiarygodny. Wskazane jest powtórzenie testu za kilka dni.
Odczuwane dolegliwości zapewne mają podłoże psychiczne. Pierwsze objawy zapłodnienia odczuwane są zwykle po 2-4 tygodniach.
Pozdrawiam