Czy mogło dojść do zapłodnienia po 4 stosunkach bez zabezpieczenia?

Witam.
Kochałem się z dziewczyną z 13 na 14 listopada, miesiączka skończyła jej się 28 października.
Zrobiliśmy to cztery razy jednej nocy bez zabezpieczenia. Nie mam problemu z kontrolą wytrysku i zawsze gdy wiem, że już prawie dochodzi do niego wychodzę z jej pochwy.

Jak pisałem zrobiliśmy to cztery razy, lecz po każdym stosunku nie myłem penisa, lecz jak gdyby wycierałem go w bieliznę.
Przerwy pomiędzy stosunkami były mniej więcej od 20 min do godziny. Jak myślicie czy mogło dojść do zapłodnienia, czy jakieś nasienie mogło dostać się do jej pochwy?
Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Witam serdecznie,

Jeżeli nie doszło do wytrysku w drogach rodnych kobiety mogło dojść do kontaktu z preejakulatem. Wydziela się on podczas pobudzenia seksualnego. Może on zawierać nieznaczne ilości plemników, o upośledzonej ruchliwości, co obniża ich zdolność do zapłodnienia. Jednak zajście w ciążę jest wówczas możliwe.
Stosunki miały miejsce w 17 dniu cyklu. Jeżeli cykle są regularne, 28 dniowe to 17 dzień cyklu przypada na okres dni płodnych. Wówczas prawdopodobieństwo zajścia w ciążę wzrasta.
Jeżeli penis był dokładnie umyty to ryzyko przeniesienia spermy jest małe ale nie jest równe zeru.

Pozdrawiam