Czy mogło dojść do zapłodnienia w tak krótkim czasie- stosunek przerywany?

Mam pewne pytanie, kilka dni temu pieściłam się z moim chłopakiem. Obydwoje byliśmy bez bielizny, nawzajem pieściliśmy się rękami, aż po kilkunastu minutach, nawet nie wiem, jak to się stało, w chwili uniesienia, jego członek znalazł się w mojej pochwie. Nie trwało to długo, był on we mnie z kilka sekund. Na dodatek mam dni płodne, strasznie się boimy.
Czy może dojść do zapłodnienia?
Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję!

Witam serdecznie,

Aby doszło do zapłodnienia konieczne jest przeniesienie nasienia do dróg rodnych kobiety. Jeżeli nie doszło do wytrysku istnieje możliwość kontaktu z preejakulatem, który może zawierać nieznaczne ilości plemników, o upośledzonej ruchliwości, co obniża ich zdolność do zapłodnienia. Wówczas ryzyko ciąży jest małe.

Pozdrawiam