Czy mogło dojść do zapłodnienia z powodu wycieku preejakulatu z prezerwatywy?

Witam, mam takie pytanie, uprawiałem seks z kobietą (oczywiście, w kondomie), ale z kondoma wyciekła płynna substancja, którą wydziela mężczyzna w trakcie podniecenia, wymieszana ze środkiem nawilżającym z kondoma (Durex Extra Safe). Substancja ta wyciekła dołem kondoma, tzn. na samym końcu od strony ciała (mojego), że tak to ujmę, ale poleciało dosłownie trochę na łechtaczkę i na cewkę moczową, od razu to zauważyłem i starannie to wytarłem. Mam pytanie, czy jest możliwość, że substancja ta dostała się do pochwy? Czy mogło dojść do zapłodnienia? Proszę o szybką odpowiedź.

Witam serdecznie!
W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest znikome. Wielu czynników nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Wiele zależy jednak od dnia cyklu, w którym doszło do zbliżenia. Jeżeli były to dni niepłodne, to nie mają Państwo najmniejszych powodów do obaw. Jeżeli były to dni płodne, mogą Państwo kontrolnie wykonać test ciążowy 14 dni po zbliżeniu. Ryzyko ciąży jest jednak bliskie 0.
Pozdrawiam