Czy mój penis jest zbyt twardy?

Witam! Mam 17 lat i od niedawna mam dziewczynę. Ostatnio przy leżeniu koło, siebie, pocałunkach i gdy drapała mnie pazurkami po brzuchu, plecach odczułem, że penis staje mi i jest twardy. Z masturbacji wiem, że gdy mi tak stoi i nadarzyła by się sytuacja zbliżenia miałbym problemy z wsadzeniem go do pochwy. Także wydaje mi się, że mam problemy z szybkim wytryskiem przy masturbacji a nie wiem jak to będzie przy stosunku, bo jestem prawiczkiem. Czy penis podczas takiej zabawy powinien być taki twardy? Dziewczyna jest bardzo ładna i podnieca mnie.

Witam!

Silny wzwód to dobry znak - Twoja partnerka bardzo mocno na Ciebie oddziałuje i podnieca Cię. Podczas masturbacji możesz nie odczuwać takiego podniecenia z powodu braku odpowiednio intensywnych bodźców. Także uczucia, jakimi darzysz swoją wybrankę mogą powodować silne wzwody. Myślę, że z penetracją również nie powinieneś mieć problemów, ponieważ pochwa kobiety jest bardzo elastyczna i dopasowuje się do rozmiarów członka. Warto jednak, żebyś zadbał o podniecenie partnerki, gdyż wtedy (dzięki odpowiedniemu rozluźnieniu i nawilżeniu pochwy) nie będziesz sprawiał jej bólu i nie będzie problemów z penetracją. Szybki wytrysk jest charakterystyczny dla młodych mężczyzn. Z czasem i zdobytymi doświadczeniami problem ten sam zanika.

Pozdrawiam