Czy mój wynik betaHCG jest prawidłowy?

Poniżej przesyłam moje poprzednie pytanie, a za odpowiedź serdecznie dziękuję. Chciałam dopytać jeszcze o wynik Beta HCG, który otrzymałam po 24 h. Wyniósł 23467,14. Proszę o informację, czy nie jest za duży? Poprzedni wynik to 9463,48. Czy przyrost może być powyżej 66%? Moje poprzednie pytanie: Mam 34 lata. Jestem w ciąży. To moja trzecia ciąża. Z tym, że drugą ciążę poroniłam 2 lata temu w 8 tygodniu ciąży. Ostatnią miesiączkę miałam 4 grudnia 2011 roku. Jeśli dobrze rozumiem, to jest 6 tydzień ciąży? Tydzień temu byłam u lekarza. Nie robił USG. Kazał przyjść za 2 tygodnie. Wziąć Duphaston, zrobić Beta HCG 2 razy co 24 godziny. Nie mam plamień, brzuch czasem zaboli, ale nie mocno. Mam wrażliwe na dotyk piersi. Wczoraj odebrałam wynik Beta HCG 9463,48 (normy podane 1-10 tydzień 201,64-225000,00). Proszę o informację, czy wynik jest zgodny z tygodniem ciąży według daty miesiączki? Jaki powinien być przyrost bety HCG po 24h? Nurtuje mnie, po co doktor kazał mi wziąć Duphaston? Czy Duphaston wpływa na wynik BetaHCG? Wiele pytań mnie nurtuje, a jadę do pana doktora za tydzień. Po poronieniu było mi bardzo ciężko się pozbierać i to, dlatego teraz wszystkiego się boję. Bardzo proszę o pomoc w moich pytaniach. Dziękuję.

Witam serdecznie!
Modelowo zaleca się oznaczanie poziomu betaHCG co 48 godzin. W ciągu 2 dni poziom betaHCG powinien ulec podwojeniu. W Pani przypadku doszło do znacznego podwyższenia poziomu gonadotropiny. Istnieją doniesienia, iż zwiększony przyrost hormonu może być pierwszym sygnałem o rozwijającej się ciąży mnogiej. Inną przyczyną tak znacznego przyrostu betaHCG może być błąd laboratoryjny. Jest to tym bardziej prawdopodobne, gdy oba badania wykonywane było w dwóch różnych laboratoriach, w których oznaczenia wykonywane są odmiennymi metodami.
Pozdrawiam