Czy mój wynik jest prawidlowy? Hormony tarczycy

Odebrałam wyniki badań, których lekarz ze mną nie skonsultował. Bardzo proszę o odp. Czy wyniki sa prawidlowe,dodam ze jestem w 2-gim miesiącu ciąży. TSH 3 generacja 1.23 uIU/ml fT3 3.45 pg/ml Ft4 1.27 ng/dl. Z góry dziekuje.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Wyniki Pani hormonów tarczycy są w normie. Czy ma Pani niepokojące objawy, aby sądzić, że hormony tarczycy są zaburzone?