Czy moje wymiary są prawidłowe jak na 16 lat?

Witam, Moje wymiary: wzrost - 164 cm waga - 49 kg biodra - 79 cm biust - 76 cm talia - 67 cm odwód ud - 47 cm. Ćwiczę codziennie w domu (150 brzuszków, 50 przysiadów, ćwiczenia na nogi, biegam). W dzień jem obiad (składający się przykładowo z jednego pieroga). Chciałabym się dowiedzieć, co mogę zrobić, aby osiągnąć wagę 45 kg.

ponad rok temu

Witam,

Twoje BMI wynosi 18,28. Twoja masa ciała mieści się jeszcze w normie (w stosunku do wieku, wzrostu i płci). ODRADZAM Ci odchudzanie, gdyż grozi Ci jej niedobór. Obecnie jesteś na granicy prawidłowej masy ciała i szczupłości. Nie głodź się, gdyż stwarza to duże ryzyko zdrowotne. O wszystkich działaniach i zamierzeniach informuj rodziców.

Pozdrawiam