Czy moje wyniki mogą świadczyć o kolagenozie?

Dzień dobry. Mam 22 lata. Od 14. roku życia byłam leczona na młodzieńcze zapalenie stawów. Aktualne RTG stawu biodrowego obrazuje zniszczenie kości, co wskazuje na przebytą chorobę Perthesa. Wyniki badań na przeciwciała przeciwjądrowe ANA Hep-2 jest dodatni w mianie 1:1000, zaś typ świecenia jest homogenny. Inne wyniki są dobre. RTG stawów rąk i stóp również ok. Teraz czekam na nowe wyniki badań na przeciwciała. Proszę mi powiedzieć, co to może być za choroba. Z góry dziękuję.
22 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy.
Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć.
Skonsultuj swoje wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Ciebie i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.