Czy może być coś nie tak?

Za 3 miesiące skończę 15 lat. Od pewnego czasu mam siną plamke na prawym ramieniu i powiększone węzły pod prawą pachą, odczuwam również ból węzłów, ramienia i górnej części prawej ręki. Czy coś może być nie tak?

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Opisywane dolegliwości i objawy tzn. bóle, zmiana skórna, powiększone węzły chłonne, wymagają wizyty u lekarza pierwszego kontaktu, który po zbadaniu i obejrzeniu zmiany zdecyduje o dalszej diagnostyce i leczeniu.

Charakter opisywanych zmian wskazuje bądź na duży wyprysk kontaktowy, bądź też na jakąś chorobę zakaźną skóry. Być może odzwierzęcą? Warto zadać sobie pytanie, czy nic Cię nie ugryzło, nie zadrapało, nie użądliło w tę okolicę.

Nie zwlekaj z wizytą u lekarza. Powiedz o swoich dolegliwościach rodzicom.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.