Czy może wystąpić miesiączka jeżeli karmię piersią?

Witam! Jestem 7 tyg po porodzie. Tydzień temu byłam na wizycie kontrolnej u ginekologa, miałam wykonane usg. Wszystko się ładnie zagoiło. Dzisiaj pojawiło się krwawienie czy to może być miesiączka mimo iż regularnie karmię piersią? Jeśli tak to czy jest to oznaka powrotu normalnego cyklu czy może to byc jednorazowe krwawienie? Pozdrawiam Izabela

to jest normalna sytuacja, mogą być regularne miesiączki , ale może ich nie być w ogóle, podobnie z ciąża, może być naturalna antykoncepcja, ale czasem może być owulacja i pojawić się ciaza