Czy możliwa jest ciąża pomimo okresu?

Witam.
Współżyłem z moją dziewczyną w 10 dniu jej okresu. Czy jest możliwe, że jest w ciąży mimo, że dostała okres, z tą tylko różnicą, że po 26 dniach, a nie tak jak bywało wcześniej po 32,33 dniach.
Okres jest raczej normalny, taki jak poprzednie z tym, że moja dziewczyna źle się czuje i brzuch boli ją trochę bardziej niż zwykle.
Wiem, że moje pytanie jest trochę dziwne, ale tyle się teraz pisze na różnych forach o okresach u kobiet w czasie ciąży.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Bardzo dziękujemy za zadanie pytania.

Nie jest możliwe by jedynie na podstawie informacji przekazywanych przez internet sprawdzić czy dana osoba jest w ciąży czy nie. Prawdopodobieństwo występuje zawsze jeżeli doszło do stosunku seksualnego nawet jeśli używane były środki antykoncepcyjne.

Aby uzyskać 100% pewność należy zgłosić się do lekarza ginekologa.
We własnym zakresie można również wykonać test ciążowy dostępny w aptekach na terenie całego kraju. Ta problematyka jest szeroko omówiona na naszym portalu w videocastach, odpowiedziach ekspertów i artykułach, przykłady poniżej:

pytania o tej tematyce
/pytania/czy-mimo-wszystko-moge-byc-w-ciazy

/pytania/czy-moge-byc-w-ciazy-skoro-mialam-juz-2-okresy

wideo o tej tematyce
http://abcantykoncepcja.pl/test-ciazowy

artykuły o tej tematyce
http://abcantykoncepcja.pl/seks-w-czasie-okresu-czy-trzeba-sie-zabezpieczac
http://abcantykoncepcja.pl/test-ciazowy-0

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl