Czy możliwe jest podwiązanie nasieniowodów u męża?

witam ma na imie kasia straciłam dziecko w 12 tygodniu ciązy mamy z mężem już dzieci psychicznie nie najlepiej sobie radze ciągle płaczę i nic mnie nie cieszy choć staram się nie myśleć o tym jaka tragedia mnie spotkała wolałabym żeby nikt w ogóle mnie o nic nie pytał najchętniej nie wychodziłabym z pokoju . o kolejnej ciąży nie chcę słyszeć lekarz powiedziała że każda kolejna ciąża skończy się podobnie . mąż chce podwiązać sobie nasieniowody jest coś takiego jest u męszczyzn możliwe???

Podwiązanie nasieniowodów jako metoda antykoncepcji jest znana i popularna w wielu państwach nie tylko europejskich, w Polsce zabieg ten jest wykonywany poza kontraktami z NFZ, w gabinetach urologicznych i gabinetach lekarzy zajmujących sie taką formą antykoncepcji.