Czy możliwe jest zajście w ciąże podczas stosunku w ostatni dzień przerwy pomiędzy blistrami?

Mam pęcherzyki pco i biorę tabletki antykoncepcyjne. Po skończeniu 4 opakowania dostałam normalnie miesiączkę i w tej 7dniowej przerwie, 7 dnia cyklu kochałam się z chłopakiem, następnego dnia normalnie zaczęłam kolejne opakowanie tab. Czy jest to możliwe, żeby zaszła w ciąże? Bardzo proszę o odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Mam pęcherzyki pco i biorę tabletki antykoncepcyjne. Po skończeniu 4 opakowania dostałam normalnie miesiączkę i w tej 7dniowej przerwie, 7 dnia cyklu kochałam się z chłopakiem, następnego dnia normalnie zaczęłam kolejne opakowanie tab.
Czy jest to możliwe, żeby zaszła w ciąże? Bardzo proszę o odpowiedź.
Witam.

Jeśli przerwa nie trwała dłużej niż 7 dni, to ochrona antykoncepcyjna powinna być pełna (zakladam, że nie pominęła Pani żadnej tabletki, nie wystąpiły wymioty lub biegunka i nie stosowała Pani innych leków).