Czy możliwe jest zapłodnienie poza organizmem kobiety?

Witam!
Mam pytanie. Czy możliwe jest zapłodnienie poza organizmem kobiety, tzn. jeśli jej komórka jajowa wydostanie się na zewnątrz, np. przez menstruację?

Witam serdecznie,
jeżeli nie dojdzie do zapłodnienia, komórka jajowa obumiera. Zatem nie ma możliwości, aby wydostała się podczas menstruacji z dróg rodnych kobiety i poza organizmem kobiety doszło do zapłodnienia.
Pozdrawiam