Czy możliwe jest, że ja zapłodniłem?

Witam!
Mam pytanie, mianowicie mam 15 lat, moja partnerka 17, wczoraj uprawialiśmy seks, było to krótko przed dojściem, wyjąłem go i doszedłem sam ręką, za 30 minut znowu w nią wszedłem, pomimo że wsiąkło dużo spermy w pościel, kołdrę i majtki. Pomiędzy tymi palcami, które wpychałem, też mogły być plemniki.

Czy mogłem ją zapłodnić?

Dzień dobry!
Sytuacja jaką Pan opisuje, można potraktować jako seks bez żadnego zabezpieczenia, z możliwością zajścia w ciążę, tak jak przy pełnym stosunku.
Z poważaniem