Czy możliwe jest, żeby moja dziewczyna zaszła w ciążę, jak jest dziewicą?

Mam pytanko. Pieściłem się ze swoją dziewczyną i emocje nas trochę poniosły, tzn. wydobywał mi się preejakulat, mój penis był czerwony i ogólnie był mokry. Moja dziewczyna na mnie siedziała i trochę wsadziłem jej penisa do pochwy, dosłownie 4-5 centymetrów, nie przebiłem jej błony, tak więc jest jeszcze dziewicą. Trwało to około 5-7 sekund. Czy jest możliwa ciąża? Martwimy się. Dodam też, że robiliśmy to 7-8 dni przed okresem, okres był dość słaby i krótki. Moja dziewczyna czasami tak ma, że po 2 miesiącach dostaje mocniejszy.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Jeśli plemniki miały szansę dostać się w okolicę przedsionka pochwy (a miały), ciąża jest możliwa.
Proponuję wykonać test ciążowy (wiarygodne wyniki można uzyskać już po 10 dniach od ewentualnego zapłodnienia).