Czy możliwe, że nie mogę zajść tylko z mężem a z innym mężczyzną mogłabym mieć dziecko?

Witam, staramy się z mężem o dziecko prawie 3 lata - bezskutecznie. Odwiedziłam już masę lekarzy i każdy mówi, że oboje jesteśmy zdrowi. Dlaczego więc nie mogę zajść w ciążę? ;( Czy możliwe, że nie mogę zajść tylko z mężem a z innym mężczyzną mogłabym mieć dziecko? a może potrzebuję psychiatry, bo nie mogę przestać o tym myśleć? Nie mamy pieniędzy na drogie kliniki, in vitro czy inne...Co robić?

Witam serdecznie. Jeżeli badanie nasienia męża nie jest nieprawidłowe to przyczyny należy szukać po Pani stronie. Wskazane są badania hormonalne.