Czy możliwe, że to ciąża? Brałam tabletki

Witam. Przez jeden miesiąc brałam tabletki y***. Zawsze miałam mniej więcej regularną miesiączkę. 27-29 dni. pierwsza miesiączka PO braniu tabletek przyśpieszyła mi się o tydzień. Następnie uprawiałam seks (pierwszy raz z zabezpieczeniem, ale wiadomo jak to może być) w 23 dniu cyklu, według kalendarzyka dni niepłodne, ale okres dostałam dnia 24. Zaraz kolejnego dnia, znów wcześniej o tydzień. Od tamtego momentu (10 dni) źle się czuję, mam zawroty głowy, mdłości i ciągłe bóle brzucha. Raz mam apetyt a raz nie mam go w ogóle, od paru dni utrzymuje mi się stała temperatura 39.9, senność i nerwowość zastanawiam się czy to nie są jakieś objawy ciąży. Od pół roku mam problem z bolącym brzuchem, strasznymi skurczami ale ginekolog powiedział, że to tylko moje hormony, dlatego przyjmowałam te tabletki. Czy mogły przesunąć mój cykl i to spowodowało, że zaszłam jakimś cudem w ciąże?

Witam serdecznie.

Współżycie podaczas dni niepłodnych nie chroni w 100% przed ciążą. Wówczas ryzyko zajścia w ciążę jest bardzo małe ale nie równe zeru.

Jeżeli doszło do stosunku bez zabezpieczenia zawsze należy liczyć się z ciążą. Proponuję wykonanie testu ciążowego w dniu spodziewanej miesiączki.

Po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych zaburzenia cyklu mogą się utrzymywać nawet do pół roku.

Natomiast niepokojąca jest tak wysoka temperatura ciała. Konieczna jest jak najszybsza wizyta u lekarza pierwszego kontaktu.

Pozdrawiam.