Czy można dokładnie określić, kiedy doszło do zapłodnienia?

Witam, niedawno dowiedziałam się, że jestem w drugiej ciąży (mam juz synka). Było to dla mnie dużym zaskoczeniem, stosunek mial miejsce 10. dnia cyklu około godziny 22.00 i 17. dnia cyklu również około godziny 22.00. Zastanawiam się którego dnia to sie stało? Proszę o odpowiedź, kiedy doszło do zapłodnienia?
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

nie ma możliwości precyzyjnego określenia, kiedy doszło do zapłodnienia, obie wersje są równie prawdopodobne. To Pani znając swój organizm, długość cykli miesięcznych, objawy towarzyszące owulacji, może oszacować prawdopodobny moment, ale nie ma 100% pewności.

Pozdrawiam serdecznie.