Czy można mieć chłoniaka bez powiększonych węzłów chłonnych?

Czy mozna nie miec powiekszonych wezlow chlonnych na usg i miec chloniaka?

Witam serdecznie. USG z pewnością nie oceniało wszystkich możliwych węzłów chłonnym w ciele, a choroba nie zawsze lokalizuje się książkowo w tych głównych. Oczywiście wykluczenie limfadenopatii z znacznym stopniu ogranicza możliwość wykluczenia choroby, jednak najlepszym wyjściem byłoby wykonanie morfologii krwi z rozmazem ręcznym .