Czy można pić kawę w ciąży?

Witam. Od kilku dni wiem o tym że jestem w ciąży i nie wiem czy mogę pić kawę? Odstawiłam ja gdy tylko się dowiedziałam i jestem jeszcze bardziej zmęczona. Mam jeszcze jedno dziecko w wieku 2 lat i nie mogę sobie pozwolić na spanie w dzień. Ale nie wiem jak to jest z kawą ponieważ przed pierwszą ciążą nie piłam kawy. Z góry dziękuje

Pytanie proste, ale niełatwe w odpowiedzi, ponieważ nie ma tzw oficjalnych wytycznych. Znalazłem jeden artykuł w typowo lekarskim czasopiśmie, gdzie dozwala się picie jednej filiżanki dziennie kawy przez kobietę będącą w ciąży.