Czy można uniknąć narkozy przy zabiegu powiększania piersi?

Czy zabiegu powiększania piersi poprzez wszczepienie implantów silikonowych lub wypełnionych solą fizjologiczną można dokonać tylko i wyłącznie na znieczuleniu miejscowym? Zależy mi, żeby uniknąć narkozy.
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

W tego rodzaju zabiegach skuteczną metodą znieczulenia jest narkoza i nie ma możliwości przeprowadzenia go w znieczuleniu miejscowym.