Czy można wierzyć testom ciążowym?

Witam serdecznie,
chciałam zapytać, czy można wierzyć domowym testom ciążowym po 7 tygodniach od współżycia? Również chciałam zaznaczyć, że przyjmuję tabletki antykoncepcyjne i lek zmniejszający poziom testosteronu (leczenie skojarzone) od 3 lat - nie zdarzyło mi się zapomnieć żadnej tabletki. Współżyłam bez prezerwatywy.
I mam jeszcze jedno pytanie - czy jeżeli byłam u swojego ginekologa 10 tygodni po współżyciu, byłby w stanie stwierdzić ciążę po zwykłym, rutynowym badaniu ginekologicznym? Miałam wtedy robioną również cytologię - jak co roku - akurat podczas tamtej wizyty wypadł termin jej zrobienia.
Mam regularne miesiączki (krwawienie z odstawienia) przez cały czas, czyli również teraz - piąty raz (piąty miesiąc) po ostatnim współżyciu. Pytam o to wszystko, gdyż mam ostatnio (około tygodnia) bóle całego brzucha, podbrzusza, ciągłe wzdęcia, bulgotanie, przelewanie w brzuchu, ból kręgosłupa w odcinku krzyżowym i dziwne kłucie w różnych miejscach brzucha. Również chciałabym zaznaczyć, że mam piasek w nerkach.
Nie bolą mnie piersi (oprócz krótkich okresów przed miesiączką - czyli nic nadzwyczajnego). Leczyłam się również ostatnio na grzybicę pochwy (problemy po antybiotykoterapii).
Mam 22 lata.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam

Witam serdecznie!
Z całą pewnością mogę stwierdzić, że nie jest Pani w ciąży. Testy ciążowe wiarygodne są już po 14 dniach od daty ryzykownego zbliżenia. W badaniu USG ciążę można zobaczyć już w 3-4 tygodniu. Nie ma zatem możliwości, by żadne badanie nie wykazało ciąży. Dodatkowo, sama Pani wspomina, że stosuje antykoncepcję hormonalną regularnie, więc szanse na zapłodnienie były zerowe.
Dolegliwości, które Pani opisuje świadczą o przyczynie internistycznej. Wspomina Pani o piasku w nerkach. Być może bóle związane są z kamicą nerkową lub moczowodową. Inną przyczyną mogą być zaburzenia w układzie pokarmowym.
Niestety bez możliwości zbadania Pani oraz uszczegółowienia wywiadu nie jestem w stanie powiedzieć, co Pani dolega. Proponowałabym skontaktować się z lekarzem rodzinnym, który wykona wszystkie wspomniane wyżej czynności.
Pozdrawiam