Czy można zajść w ciążę, będąc w ubraniach?

Moje pyt brzmi Czy można zajść w ciążę będąc w ubraniach , może to dziwne ale po ok 2 tyg po '' pieszczotach '' z chłopakiem zauważyłam dziwne plamienie i trwało ono tydzień .Na początku brązowe skąpe , potem krwiste ze skrzepami a na końcu przezroczyto różowy śluź. Oboje mieliśmy na sobie majtki i spodnie .Koniec miesiączki miałam 16.06 . Cała sytuacja miała miejsce 21.06 . Jestem dziweicą i bardzo się martwię czy to plamienie może oznaczać coś grożnaego dla mnie ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi.