Czy można zajść w ciążę przed miesiączką?

Dzień dobry,
mam następujące pytanie. Chciałabym się dowiedzieć czy jest możliwe zajście w ciąże przed miesiączka? Ostatnią miesiączkę miałam 24.12 ale one są nieregularne. Współżyłam z mężem do końca, czyli doszło do wytrysku do środka 15,17,19,22 stycznia 2011. Bardzo byśmy chcieli dziecko. Czy jest to możliwe, że doszło do zapłodnienia? Jeszcze nie dostałam miesiączki.
Z góry dziękuję.

Witam serdecznie,

Nie wiem ile dni trwają Pani cykle i czy są regularne. Dlatego trudno określić Pani dni płodne i niepłodne. W przypadku stosunków bez zabezpieczania zawsze należy liczyć się z ciążą. Chociaż w tym przypadku prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest małe. Proponuję wykonanie testu ciążowego.

Pozdrawiam