Czy można zajść w ciążę przez kontakt z mokrym ręcznikiem partnera?

mam pytanie czy poprzez używanie ręcznika mężczyzny, np. czy poprzez uzycie, podtarcie się wilgotnym ręcznikiem mężczyzny można zajść w ciążę??? Czy jest to w ogóle możliwe, jak długo będą żyły plemniki na mokrym ręczniku jeśli jakimś cudem tam się znalazły? czy podtarcie się recznikiem mężczyzny może prowadzic do ciąży?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

ryzyko jest bliskie zeru ale jeśli na wilgotnym ręczniku znalazło się nasienie i temperatura wynosiła blisko 37 st. to plemniki mogą przeżyć do 18 h. W innym wypadku giną praktycznie od razu.

Pozdrawiam.