Czy muszę iśc z tym szybko do lekarza ginekologa?

Zawsze miałam miesiączki trwające z 4, 5 dni i nie takie ze skrzepami a tym razem dostałam okres w terminie ale strasznie mnie brzuch boli, rwie mnie w udach i mam już 9 dni bardzo obfity co mam robić czekać czy iść z tym do lekarza?

Witam serdecznie!

Jednorazowa zmiana charakteru miesiączki nie musi świadczyć o patologii. Zwykle zaleca się wizytę kontrolną u ginekologa, jeżeli w następnym problem się powtórzy. Jeżeli jednak miesiączka jest wyjątkowo bolesna i nie minie w przeciągu 2-3 dni konsultacja z ginekologiem będzie jak najbardziej wskazana.
Pozdrawiam.