Czy muszę powtarzać badanie bhcg?

Witam, współżyłam z mężem 8 listopada, a spodziewana miesiączka powinna pojawić się 11 listopada jednak do dnia dzisiejszego jej nie ma. Robiłam test ciążowy (negatywny) i test bhcg, który dał wynik <0,5.
W związku z tym pojawia się pytanie: czy mogę być pewna, że nie jestem w ciąży, czy mam powtorzyć badania?

Dzień dobry!
Prawdopodobieństwo, że jest Pani w ciąży jest minimalne. Jeśli nie pojawi się plamienie w ciągu tygodnia proszę powtórzyć test ciążowy.
Z poważaniem