Czy nie mam miesiączki dlatego, że zaszłam w ciążę?

Mam 25 lat, jestem kobietą. Ostatni okres miałam 18 października, a 9 listopada uprawiałam seks z chłopakiem, bez zabezpieczenia i ze spuszczeniem się. Teraz jest 17 listopada, czyli 31 dzień od poprzedniej miesiączki, a ja nadal nie mam okresu. Przeważnie miesiączkę miałam po 27, 28, 29 lub 30 dniach od poprzedniej.
Czy ona mi się pojawi i kiedy, czy nie ma jej dlatego, że zaszłam w ciążę?

Witam serdecznie,

Jeżeli doszło do stosunku bez zabezpieczenia istnieje możliwość zajścia w ciążę. Stosunek odbył się 23 dnia cyklu. W Pani przypadku orientacyjnie dni płodne przypadają pomiędzy 7 a 19 dniem cyklu. Czyli, były to już dni niepłodne.

Jednak należy pamiętać, że zajście w ciążę w trakcie dni niepłodnych jest również możliwe.
Proponuję wykonanie testu ciążowego.

Pozdrawiam