Czy niepełny wzwód może być oznaką skrzywienia penisa?

Dzień dobry mam jeszcze jedno pytanie czy niepełny wzwód może być oznaką skrzywienia penisa czy jest to nieprawda, czy oznaką niepełnego wzwodu są bardziej problemy emocjonalne, psychiczne? I jak mieć pełne erekcje? Dodam tylko że nie pale bardzo rzadko piję, uczęszczam do psychologa z powodu nerwicy.Dziękuję i proszę o odpowiedź

Witaj!
Niepełny wzwód nie musi być oznaka skrzywienia penisa , ale może być objawem zaburzeń erekcji jeśli trwa to dość długo i nie ustępuje oraz zachowane są inne objawy, które są tego zaburzenia składowymi. Proszę umówić się do seksuologa na wizytę aby przedstawić swój problem i uzyskać pomoc. Pozdrawiam