Czy nieregularne miesiączki po cesarskim cięciu są normą?

Witam!
Mam pytanie w czerwcu urodziłam córeczkę poprzez cesarskie cięcie, pierwszą miesiączkę dostałam po 3 miesiącach, następną po 16 dniach, kolejną po 21 dniach. Wczoraj myślałam, że to znów okres, ale okazało się, że to jakieś dziwne brązowe upławy.
Do ginekologa idę za 3 tygodnie, martwię się dlaczego tak jest i czy to normalne.
Dodam, że małą już dokarmiam, ale ciągle karmię piersią.

Proszę o pomoc!

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Dopóki karmi Pani piersią, krwawienia mogą pojawiać się nieregularnie i w tym upatrywałabym przyczyny. Możliwe jednak są także zaburzenia hormonalne po ciąży.
Radziłabym poczekać spokojnie na wyznaczoną wizytę, w czasie której warto wspomnieć o Pani dolegliwościach. Najprawdopodobniej lekarz zleci badania poziomu hormonów i spróbuje wyjaśnić przyczynę krwawień.
Pozdrawiam