Czy od uderzenia mogę mieć raka piersi?

Mam 12 lat. Pewnego razu siostra uderzyła mnie z całej mocy, pięścią, w pierś. Od dwóch dni bardzo mnie boli, a gdy kładę się spać - zaczyna boleć mnie mocniej. Czy mogę mieć raka piersi?

12 LAT ponad rok temu

Witaj.

Sądzę, że po prostu miejsce uderzenia jest stłuczone, może nawet zrobił się w tym miejscu krwiak i stąd ból. Rak piersi nie występuje w Twoim wieku, a poza tym jego przyczyną nie jest uderzenie w pierś.

Proponuję, abyś powiedziała o problemie Mamie, która poda Ci leki przeciwbólowe typu paracetamol, ibuprofen. Można stluczone miejsce okładać okładami z Altacetu. Gdyby ból się nasilał, warto byłoby odwiedzić lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam