Czy odzyskam jeszcze utracone włosy?

Witam! Mam 18 lat i od niedawna zaczęły mi wypadać włosy, głównie w okolicach skroni. Martwi mnie to, ponieważ jestem młodym człowiekiem i nie chcę szybko wyłysieć. Byłem u dermatologa, który przepisał mi szampon na problemy ze skórą głowy (łojotokowe zapalenie skóry) i przyznam, że mi pomógł, ale chodzi mi głównie o odzyskanie utraconych włosów. Czy moje utracone włosy jeszcze odrosną? Czy szybka interwencja przyniesie pożądany efekt? Proszę o pomoc.
18 LAT ponad rok temu

Witam!

Niestety, w przypadku łojotokowego zapalenia skóry może dojść do trwałej utraty włosów. Prawdopodobnie nie odzyska Pan utraconych dotąd włosów, jednak odpowiednie leczenie może zahamować łysienie. Musi się Pan teraz skupić na leczeniu łojotokowego zapalenia skóry zgodnie z zaleceniami lekarza.

Pozdrawiam!