Czy okres może spóźniać się przez odstawienie leków na serce?

25 czerwca współżyłam z prezerwatywą która zsunęła się do połowy penisa, chłopak naciągnął ją znowu, nie doszedł we mnie. 11lipca dostałam okresu. Teraz okres powinnam dostać 10 a nadal go nie ma, boli mnie za to brzuch i mam uczucie mokrości, kilka dni wcześniej mój śluz był biały i gęsty.Odstawiłam 2tyg temu leki na serce- metocard i 2 tyg. temu często piłam piwo prawie codziennie przez tydzień. Czy moje objawy to ciąża czy okres spóźnia się przez odstwienie leków?

Witam. Opisane objawy raczej nie są wynikiem ciąży dla pewności radziłabym jednak wykonać test ciążowy.