Czy partner mnie zdradza?

Witam! Mam pewien poważny problem w związku. Mianowicie mój partner, z którym jestem 2 lata mówi swoim znajomym, że się ze mną nudzi. Bardzo mnie to boli, ponieważ to on zazwyczaj nie chce wychodzić nigdzie, bo jest zmęczony. Co mam robić? Czy jest taka możliwość, że partner ma na oku inną kobietę? Czy po prostu ma taki charakter? Dodam jeszcze, że jest osobą czasami nerwową.

Witam serdecznie!

Problem który Pani opisuje wymaga rozwiązania. Zrozumiałe jest że takie słowa Panią ranią, tym bardziej że słyszy je Pani od swoich znajomych. Konieczna jest rozmowa z Partnerem na temat Państwa sytuacji. Proszę opowiedzieć o Pani odczuciach, że jest Pani przykro słuchać takich słów. Powinni Państwo również porozmawiać o swoich potrzebach - ważne są zarówno potrzeby Pani jak i Partnera, a związek powinien polegać na poszukiwaniu rozwiązania które powinno zadowolić obie strony. Może warto coś zmienić, częściej wychodzić z domu, spotykać się ze znajomymi.
Proszę porozmawiać również o swoich obawach związanych z obecnością innej kobiety.
Jeżeli rozmowy nie przyniosą efektu można rozważyć wizytę u psychoterapeuty - terapia taka może odbywać się indywidualnie lub mogą Państwo uczestniczyć w niej wspólnie. Specjalista pomoże poszukać rozwiązania problemów. Jednak w pierwszej kolejności powinni Państwo sami spróbować dojść do porozumienia.

Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Otrzymała Pani informację i równocześnie wskazówkę od Partnera, że trzeba coś
zmienić w Waszym związku, bo być może wkradła się codzienność i przewidywalność?
Sugerowałabym szczerą i wspólną rozmowę, by na nowo zaktualizować Wasze pragnienia.

Może warto byłoby skorzystać z rozmowy psychologicznej?
Gdyby miała Pani życzenie takiej rozmowy (odpłatnej), zapraszam do kontaktu na Skype.

Życzę Pani powodzenia!
irena.mielnik.madej@gmail.com